Już od 7 maja w Restauracjach Olimp rusza nowa, pełna aromatu kampania „Tu się grilluje!”. Przez najbliższe 2 miesiące zapraszamy Was na wyjątkowe dania inspirowane smakiem prawdziwego grilla – soczyste mięsa, aromatyczne marynaty i warzywa przygotowywane na wiele pysznych sposobów.
To czas intensywnych smaków, złocistych przypieczeń i zapachu, obok którego trudno przejść obojętnie.
Co pojawi się w menu?
W ramach kampanii „Tu się grilluje!” przygotowaliśmy różnorodne propozycje inspirowane sezonem grillowym:
- soczyste karkówki w autorskich marynatach
- grillowane kiełbasy i mięsa pełne smaku
- pieczone i grillowane warzywa
- aromatyczne dodatki i sosy
- dania inspirowane różnymi stylami grillowania
Będzie konkretnie, gorąco i bardzo apetycznie.


Smak, który czuć od razu
„Tu się grilluje!” to kampania stworzona dla wszystkich, którzy kochają dobrze przypieczone, wyraziste jedzenie i smak prawdziwego grilla. W menu znajdziecie zarówno klasyczne propozycje, jak i bardziej nowoczesne połączenia smaków.
To idealna okazja, żeby zatrzymać się na ciepły, sycący posiłek podczas zakupów, spotkania czy przerwy w ciągu dnia.
Wpadnij do Olimpu i spróbuj sezonowych nowości
Kampania trwa tylko do początku lipca, dlatego nie warto odkładać tego na później. Odwiedź Restauracje Olimp i przekonaj się, jak smakuje sezon grillowy w naszej odsłonie.
🔥 Tu się grilluje – weź coś dobrze wypieczonego!


