Nasze restauracje

Restauracje OLIMP to sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę. Nasze punkty znajdziecie już w kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce!

Wkrótce otworzymy kolejne z waszymi ulubionymi potrawami!

Znajdź swoją restaurację Olimp

Zdjęcie Miasto Adres Sprawdź dojazd
zdjęcie restauracji Kraków Galeria Handlowa Solvay Park
ul.Zakopiańska 105

Kontakt
solvay@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Centrum Handlowe Czyżyny
ul. Medweckiego 2

Kontakt
czyzyny@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Centrum Handlowe Bonarka City Center
ul. Henryka Kamieńskiego 11

Kontakt
bonarka@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Modlniczka k. Krakowa Centrum Handlowe Futura Park ul. prof. Adama Rożańskiego 32 Kontakt factory@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62

Kontakt
zakopianka@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków ul. Rynek Podgórski 9 Kontakt rynek@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków ul. Krupnicza 7

Kontakt
krupnicza@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Gliwice Park Handlowy Arena
Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1

Kontakt
arena@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kielce Centrum Handlowe Korona
ul. Warszawska 26

Kontakt
korona@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Rzeszów Galeria Rzeszów
Al. Piłsudskiego 44

Kontakt
rzeszow@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34

Kontakt
kazimierz@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Enterprise Park
ul. Powstańców Wielkopolskich 13, Budynek B

Kontakt
enterprise@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Gliwice Centrum Handlowe Europa Centralna
ul.Pszczyńska 315

Kontakt
europa@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Centrum Handlowe Krokus
al. T. Bora -Komorowskiego 37

Kontakt
krokus@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Green Office
ul. Czerwone Maki 84

Kontakt
green@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Inowrocław Galeria Solna
ul. Wojska Polskiego 16

Kontakt
solna@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Poznań Poznań City Center
ul. Stanisława Matyi 2

Kontakt
pcc@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Janki k Warszawy Centrum Handlowe Janki
ul. Mszczonowska 3

Kontakt
janki@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Lublin Galeria Handlowa
Atrium Felicity
Al. Witosa 62

Kontakt felicity@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kalisz Galeria Amber
ul. Górnośląska 82

Kontakt
amber@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Konin Centrum Handlowe Ferio
ul. Ogrodowa 31 a

Kontakt
ferio@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Warszawa Centrum Handlowe Wola Park
ul. Górczewska 124

Kontakt
wolapark@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Alma Tower
ul. Pilotów 10

Kontakt
almatower@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Orange Office Park
ul. Klimeckiego 1

Kontakt
orange@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Olsztyn Galeria Warmińska
ul. Tuwima 26

Kontakt
warminska@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Poznań Centrum Handlowe Plaza
ul. Drużbickiego 2

Kontakt
plazap@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Katowice Centrum Biurowe Francuska
ul. Francuska 34

Kontakt
francuska@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Software Park Avia
ul. Prof. Michała Życzkowskiego 20

Kontakt
avia@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Enterprise Park
ul. Powstańców Wielkopolskich 13, Budynek C

Kontakt
enterprise@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Dworzec Główny PKP
ul. Pawia 5 a

Kontakt
dworzec@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Tarnów Gemini Park
ul. Nowodąbrowska 127

Kontakt
gemini@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Lublin Tarasy Zamkowe
Al. Unii Lubelskiej 2

Kontakt
zamkowe@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Kompleks Biurowy
Kapelanka
ul. Kapelanka 42

Kontakt kapelanka@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Ostrołęka Galeria Bursztynowa
ul. Gorbatowa 28

Kontakt
bursztynowa@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Toruń Centrum Handlowe Plaza
ul. Broniewskiego 90

Kontakt
plazat@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Toruń Centrum Handlowe Copernicus
ul. S. Żółkiewskiego 1

Kontakt
copernicus@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Katowice Centrum Biurowe Silesia Star
ul. Uniwersytecka 18

Kontakt
silesia@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Łódź Centrum Handlowo - Rozrywkowe Sukcesja
ul. Politechniki 5

Kontakt
sukcesja@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Jaworzno Galeria Galena
ul. Rzemieślnicza 1

Kontakt
galena@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Stalowa Wola Centrum Handlowe Vivo!
ul. Fryderyka Chopina 42

Kontakt
vivo@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Warszawa Centrum Biurowe Avon
ul. Słowicza 32

Kontakt avon@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Małopolski Park Technologii Informacyjnych/Krakowski Park Technologiczny
ul. Podole 60

Kontakt
kpt@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków Kompleks Biurowy Quattro/Budynek Five
Al. Bora Komorowskiego 25

Kontakt
quattro@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Warszawa Centrum Biurowe
New City
ul. Marynarska 15

Kontakt
newcity@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Piaseczno Fashion House Outlet Centre
Puławska 42 E

Kontakt
fh@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Poznań Galeria Handlowa Panorama
ul. Górecka 30

Kontakt
panorama@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków K1 Błękitek
Al. Pokoju 1

Kontakt
k1@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Katowice Budynek Biurowy
Atrium
ul. Graniczna 54

Kontakt
atrium@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Kraków The Park Warsaw
ul. Krakowiaków 50

Kontakt
thepark@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Poznań Posnania
Shopping & Lifestyle
ul. Pleszewska 1

Kontakt:
posnania@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Olsztyn Aura Centrum Olsztyna
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 16

Kontakt:
aura@olimprest.pl
zdjęcie restauracji Słupsk Centrum Handlowe Jantar
ul. Szczecińska 58

zdjęcie restauracji Kraków Centrum Biurowe
Axis
Al. Powstania Warszawskiego 1

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Kraków Centrum Biurowe Meduza
ul. Mogilska 65

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Łódź Port Łódź
ul. Pabianicka 245

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Kraków Centrum Handlowe Serenada

ul. Dobrego Pasterza

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Lublin Centrum Handlowe IKEA

Al. Spółdzielczości Pracy

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Leszno Galeria Goplana

ul. Królowej Jadwigi

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Warszawa Kompleks Biurowy Proximo
ul. Przyokopowa 26A-B

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Tychy Gemini Park Tychy
ul. Towarowa 1

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Warszawa Galeria Rondo Wiatraczna
ul. Grochowska

WKRÓTCE OTWARCIE!
zdjęcie restauracji Pruszków Centrum Handlowe
Nowa Stacja
ul. Sienkiewicza

WKRÓTCE OTWARCIE!
Aktualności
Grill w dobrym towarzystwie

Dodane 04.05.2017 w Restauracje

Wiosenny sezon grillowy czas zacząć. W Restauracjach Olimp będzie on wyjątkowy, bo startuje nasza najnowsza kampania „Grill w dobrym towarzystwi...

Czytaj więcej »
Kolejna restauracja Olimp w Poznani...

Dodane 06.03.2017 w Restauracje

1 marca br. zainaugurowała działalność restauracja Olimp w Centrum Handlowym M1 przy ul. Szwajcarskiej 14 w Poznaniu. Jest to piąty lokal pod mar...

Czytaj więcej »
Makaron na widelcu

Dodane 28.02.2017 w Restauracje

Wkrótce wiosna zagości nie tylko za oknem, ale również na talerzach Klientów restauracji Olimp. Nasi Goście będą mogli zasmakować w makaronac...

Czytaj więcej »

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress